Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye’yi Canlandıran Çocuklara Muhteşem Zamanlar Yaşattı!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Acun Ilıcalı, köy koşullarında O Ses Türkiye yarışmasını oyunlaştırarak eğlenen 52 çocuğu, İstanbul’a getirtti ve çocukların hayallerini süsleyen jüri koltuklarına oturttu. Çocuklar önce Boğaz manzarasının tadını çıkarırken daha sonra otel odasında hamburger partisi verdi.

Acun Ilıcalı, Diyarbakır Bağlar ilçesinde kendi şartlarıyla O Ses Türkiye yarışmasını, köy koşullarında canlandırarak oyun oynayan 52 çocuğu İstanbul’a getirterek iki gün boyunca misafir etti.

Acun Medya ekibi, minik konuklarını ilk olarak Boğaz manzaralı bir mekanda ağırladı, sonrasında İstanbul’u gezdirdi.

Akşam sularında otele gidilerek, her birine özel armağanlar sunuldu. Çocukların talebi üzerine odalarında hamburger partisi düzenlendi.

İkinci günün sabahı çocuklar, eğlence parkına giderek, eğlenceli zamanlar yaşadı. Çocuklar, O Ses Türkiye yarışmasının çekimlerinden önce tanıştıkları Ilıcalı’yla duygu dolu zamanlar yaşadı.

Uzun zaman boyunca çocuklarla ilgilenen Ilıcalı, onları daha sonra jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’la tanıştırdı. Çocuklar çektirdiği hatıra fotoğraflarıyla geçirdikleri bu iki günü ölümsüzleştirdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.