Ahlat Ağacı’nın Başrol Oyuncusu Doğu Demirkol Film Çekeceğini Söyledi!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Başrolünde oynadığı Ahlat Ağacı filmiyle Slovenya’daki Ljubljana Film Festivali’ne katılan Doğu Demirkol, kendi senaryosunu kaleme aldığını ve kendi filmini çekeceğini kaydetti.

Komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol, başrolünde oynadığı Nuri Bilge Ceylan’ın Ahlat Ağacı filmiyle Cannes Film Festivali, Saraybosna Film Festivali, Hamburg Film Festivali, Antalya Film Festivali, Mardin Film Festivali ve Malatya Film Festivali’nin ardından şimdi de Slovenya’daki Ljubljana Film Festivali’ne katıldı.

Yorgos Lanthimos, Naomi Kawase ve Claire Deniz gibi ünlü yönetmenlerin filmlerinin seçildiği ‘Krallar ve Kraliçeler’ bölümünde bu sene 29’uncu defa gerçekleştirilen Uluslararası Ljubljana Film Festivali’nde Ahlat Ağacı da gösterimde yer aldı.

Ahlat Ağacı’nda ‘Sinan’ karakterine hayat veren Doğu Demirkol, Ljubljana Film Festival Festivali’nde oldukça dikkat çekti. Filmin gösteriminin ardından yapılan söyleşide izdiham meydana gelirken Slovenya Ulusal Televizyonu Demirkol ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportajda ‘Sinan’ karakteriyle, Nuri Bilge Ceylan ile çalışmakla, komedyenlikle alakalı soruları yanıtlayan Demirkol, bir film senaryosu kaleme aldığını ve kendi filmini çekeceğini kaydetti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.