Ayça Ayşin Turan, Sinop’tan Netflix’e

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dinle Sevgili, Karagül, Meryem gibi popüler dizilerde oyunculuk yapan Ayça Ayşin Turan şimdi de Netflix’in ilk Türk dizisi olan The Protector (Hakan: Muhafız) ile birlikte izleyicilerle buluşmaya yeniden hazırlanıyor.

14 Aralık’ta ilk bölümü gösterilecek olan dizide Turan; Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık’la başrollerde dikkatleri çekiyor. Dizide Okan Yalabık’ın canlandırmış olduğu Faysal’ın firmasında çalışan Leyla karakterini oynayan oyuncu, dizinin başlamasını heyecanla beklediğini ifade etti.

Sinop’ta doğmuş, büyümüş oyuncu söz konusu dizi ile beraber ismini de dünyaya duyuracak. Turan daha önceden vermiş olduğu bir röportajda en büyük hayalini gerçekleştirmek için Sinop’tan İstanbul’a gelişinden şu şekilde bahsetmişti: .“Sinop’ta doğup büyüdüm. Oyunculuk çocukluk hayalimdi gibi bir klişe söylemeyeceğim ama küçük yaşlardan beri ileride ne tür bir meslek yapmam gerektiğini çok iyi biliyordum. Sanatla ilgilenecektim. Bu sayede İstanbul’a kalıcı olarak yerleştim. İstanbul’un kaosu başlarda beni korkuttu. Çok ağladım. Geri dönmeyi düşündüğüm zamanlar oldu ama pes etmedim. En büyük destekçim annemdi.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.