Bryan Cranston, Breaking Bad’de Kendisini Afallatan Sahneyi Açıkladı!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Breaking Bad’in başrol oyuncusu Bryan Cranston, dizide kendisini en çok etkileyen sahneyi açıkladı.

Beş sezon süresince seyirci ekranlara kilitleyen Breaking Bad dizisinin başrol oyuncusu Bryan Cranston, unutulmaz dizinin 2. sezonunda yer alan bir sahneden nasıl etkilendiğini açıkladı.

Aaron Paul’un hayat verdiği Jesse karakterinin kız arkadaşı Jane’in (Krysten Ritter) kendi kusmuğunda boğulduğu, başrol Walter’ın ise sükunetle bu anı seyrettiği meşhur sahne, Bryan Cranston’ı en az seyirciler kadar afallatmış.

Tribeca TV Festivali çerçevesinde gerçekleştirilen panelde konuşan Cranston, oyunculuk yaşamında duygusal manada risk aldığı ağır sahnelerden bahsetti.

“Rol yaparken duygu sarmalına yakalandığınız anlar vardır. Bu bir girdaba benzer, içerisinde dönüp durursunuz” diyen Cranston, Jane’in ölümünü bu sahnelerden biri olarak gösterdi.

Sahne çekilirken Jane karakterine baktığında kendi kızını anımsadığını belirten Cranston “Şimdi konuşurken bile biraz nutkum tutuldu çünkü bir baba olarak beni en çok korkutan şey bu. Orada boğularak ölen kişinin benim kızım olması riski ve bu halen daha ödümü patlatıyor” ifadelerini kullandı.

Sahne çekildikten sonra herkesin performansı harika olarak tanımladığını ama kendisinin ‘dağıldığını’ aktararak, gözleri yaşlı bir biçimde Anna Gunn’ın yanına gidip rol arkadaşına sarılarak kendine geldiğini ifade etti.

Cranston aynı zamanda senaryonun ilk taslağında sahnenin çok daha karanlık olduğunu ifade ederken orijinal versiyonunu da açıkladı: “Jane öksürmeye başlıyor, yan yatıyor, Walt ona bakıyor ve Jane’i omzundan itiyor, o da bu yüzden sırtının üstüne düşüyor. Yani Walt onu gerçek anlamda öldürmüş oluyor.” Cranston, kanalın ve stüdyonun emirleriyle sahnenin yumuşatıldığını belirtti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.