Charlie’nin Melekleri 3’ün Seti İstanbul’da Sürüyor!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Charlie’nin Melekleri adlı projenin gelecek filmi için yapılan çekimler İstanbul’da sürüyor.

Geride kalan gün Mısır Çarşısı’nda yapılan çekimler sonrasında ünlü oyuncu Kristen Stewart, Veliefendi Hipodrumu sahneleri için oraya gitti. Projenin kalabalık bir ekiple dolgun bir prodüksiyonla gerçekleşiyor olması gözlerden kaçmazken set süresince yaşanan bir takım olaylar da objektiflere yansıdı.

Projenin yönetmen koltuğunda Elizabeth Banks oturuyorken, Kristen Stewart, Naomi Scott, Noah Centineo, Sam Claflin ve Patrick Stewart başrol performansları ile taçlanan filmde çekim aşamalarına aralıksız devam ediliyor. Serinin ilk iki filmini heyecanla takip eden seyircisiyle buluşmaya giderek yaklaşan filmin ortaya çıkması için yine de biraz zamana ihtiyacı var. Berlin ve Hamburg’ta gerçekleşen çekimlerin ardından projenin bir sonraki adımı da İstanbul’a atıldı. Film ekibi geçtiğimiz hafta İstanbula geldi.

Birinci gün Eminönü Çakmakçılar Yokuşu ile Kapalı Çarşı’da çekimler gerçekleşti. Projenin bir sonraki seti de Veliefendi Hipodromuna kuruldu. Sözcü’den Emre Çevik’in haberi uyarınca; geçtiğimiz günün gecesinden başlayarak sürdürülen çekimlerde Stewart’in jokey sahneleri için dublöründen eğitim alması gözden kaçmadı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.