Devrim Erbil ve Birçok Önemli Sanatçı Eserleriyle İstanbul Art Show’da!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Geleneksel tasvir sanatından ve minyatürden ilham alan, çizgisel bir istif beğenisini resimlerine yansıtan Ressam Devrim Erbil, eserleriyle İstanbul Art Show’da.

Çağdaş resim sanatını, geleneğe bağlı bir temele oturtan Ressam Devrim Erbil, grafik etkinliklerle iç içe gelişen eserlerini İstanbul Art Show’da sergiliyor.

İstanbul Art Show, solo sergi bölümü ile birbirinden önemli sanatçıları konuk ediyor. Özdemir Altan, Güngör Taner, Mehmet Güler, Mehmet Gün, Ahmet Güneştekin, Balkan Naci İslimyeli, Hunt Slonem, Senem Erseven, Ekrem Yalçındağ, Şefkat İşlegen, Arzu Karcı, Nezih Çavuşoğlu gibi sanatçılarımızın eserleri sanat fuarında bulunuyor.

Birçok değişik tarzda sanat eserini içerisinde bulunduracak olan disiplinler arası fuar, 14 -16 Aralık tarihleri arasında İstanbul Hilton Exhibition Center’da gerçekleştiriliyor.

Türkiye ve dünyadan sanatçıların katılımıyla düzenlenecek olan İstanbul Art Show, birçok galeriyi bir arada bulmanın yanında, düzenlenecek seminerler, paneller, enstalasyonlar ile çağdaş sanatın sınırlarını, çerçevesini, birçok konuşmacıdan dinleme şansı bulacak. İstanbul Art Show, canlı performanslar, atölyeler gibi yan etkinlikleri ile sanatseverleri süreçlere davet edecek. Misafirler, sanatçılarla buluşacak ve sanatçılar da misafirlere doğrudan ulaşma olanağı bulacak.

Resim, heykel, seramik, grafik, fotoğraf, dijital art ile ilgilenen sanatçılar, özgün baskı, sanatsal yayınlar, ulusal ve uluslararası sanat galerileri, çağdaş sanat müzeleri, koleksiyonerler, sanat eğitimi ile alakalı kurum ve kuruluşlar medya yayınevleri, çağdaş sanat dünyasına açılan yeni bir pencere olan İstanbul Art Show’da buluşuyor. İstanbul’un en prestijli ve en kolay ulaşım olanağı bulunan bölgesinde, İstanbul Hilton Exhibition Center’de gerçekleştirilecek olan fuar, misafirlerini bekliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.