Dünya Dışı Yaşam Üzerine Colombano’nun İddiası!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

NASA’da görevini sürdüren bilim insanı Colombano, uzayda var olma ihtimali üzerinde düşünülen akıllı canlıların gezegenimize daha önceleri ziyaretlerde bulunmuş olabileceği konusunda iddiada bulundu.

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Akıllı Sistemler Bölümünde çalışan bilim insanı Silvano P. Colombano, uzayın meçhul derinliklerinden bilinmez bir yaşam formu veya formlarının gezegenimize uğramış olabileceğini yahut halen gezegenmizde bulunuyor olabileceklerini ifade eden bir iddiada bulundu.

Bilimin temel kıstas ve öğretileri dışında bir yaklaşıma sahip olarak bu konunun üzerinde durulmasını gerektiği konusundaki bir tavır ile söz konusu dünya dışı yaşam formlarını algılayabilmek için duyuşumuzun çok dar olduğunu ifade ederken Colombano, iddia ettiği formların karbon temelli yaşamın çok ötesinde bir temellenişle sağlanmış olabileceğini vurguladı.

Bu konu üzerine yaptığı araştırma ve çalışmalarını “Decoding Alien Intelligence” adını taşıyan konferansta sunan Colombano, üzerinde durduğu son derece küçük ve zeki bir takım varlıkların insan teknolojilerinin çok çok ötesinde bir teknolojiye sahip olabileceklerinin altını çizdi.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.