Kimdir Bu “Cardi B”?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Cardi B, gerçek adıyla Belcalis Almanzar, 11 Ekim 1992 doğumlu. Yani şu anda kendisi 25 yaşında. Son zamanlarda çıkarttığı albüm ve singlelar ile gözleri üzerine toplamayı başaran ve Amerika merkezli rap dünyasının en ünlü kadın rapçisi olan Nicki Minaj’ın, en iyi kadın rapçi tahtına ortak olmaya  hazırlanan Cardi’yi biraz yakından inceleyelim.

Cardi B,New York/ Bronx’ta  ablası ile birlikte büyüdü. ailesinden ayrı yaşadığı için geçim sıkıntıları çekmekte olan Cardi B, bir dans kulübünde dansçılık yapmaya başladı ve dolgun hatları ile bir çok ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Hatta bir süre sonra sosyal medya fenomeni haline gelen Cardi B, hatırı sayılır bir hayran kitlesine Sahip olmayı başardı.

Yaptığı dans biraz  ilginçti tabii. sürekli dar ve aşırı açık kıyafetler giyerek  mekandaki müşterileri eğlendiriyordu. Kendine bir hayli deneyim kattığını söyledi Bu dönem içerisinde büyük niçin sıkıntılar yaşamış ve okuluerken yaşta bırakmak zorunda kalmıştı.

Sahip olduğu hayran kitlesi sayesinde bir  televizyon programına katılma fırsatı yakalayan Cardi B, bu programın  demirbaş bir üyesi oldu ve tüm izleyicilerin  sempatisini kazanmayı başardı.

Zaten müzik ile,özellikle rap müzik ile ilgilendiğini bildiğimiz Cardi B sahip olduğu ün sayesinde onu herkese tanıtacak olan “Bodak Yellow” isimli single’ını yayınladı ve listelerde bir numaraya kadar yükselmeyi başardı.

Bruno Mars ile yaptığı düet sayesinde geçen hafta düzenlenen Grammy ödüllerinde sahne almayı başardı ve şöhret basamaklarını onar onar atladı.

Cardi B  uzun süredir rapçi Offset ile nişanlı ve mutlu bir birliktelik sürüyor.

 

Yazar: Beril Halisçelik

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.