Kıvanç Tatlıtuğ’un Setinde Trafik İsyanı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Çarpışma adlı dizinin Bebek’te gerçekleşen çekimleri esnasında trafik sebebiyle ilgili olarak gergin anlar gerçekleşti. Set arasında görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ ise gazetecilerin soruları sonrasında Müslüm adlı film ile ilgili güzel yorumlar aldığını ifade etti.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun başrol oynuyor olduğu Çarpışma adlı dizinin setinin Bebek’teki çekimlerinde ise gergin durumlar yaşandı.

Tatlıtuğ’un, rol durumu yüzünden hızlı bir şekilde otomobil kullanmış olduğu sahnede, trafik iki yönlü kesildi. Sürücüler de bu durum karşısında trafik kitlenmesi yaşandığı için korna çalarak tepkilerini ifade etme yoluna gitti. Gün boyu devam eden çekimler sebebiyle metrelerce araç kuyruğu meydana geldi.

Bununla birlikte de set çalışanlarının cadde üzerine karavan ve araçlarını park etmesi, vatandaşları isyan ettiren konulardan oldu. Set arasında ise söz konusu Çarpışma adlı dizinin yönetmeni olan Uluç Bayraktar ile birlikte yemek yiyen Kıvanç Tatlıtuğ, set kıyafetleriyle objektiflere yansıdı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.