Mahershala Ali’nin Sürekli Karşılaştığını Söylediği Tavır!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ABD’li popüler oyuncu Mahershala Ali, birçok defa ırkçı tavırla muhattap olur durumda kaldığını ifade ederken, “Birkaç hafta önce ırkçı tavırdan dolayı daveti terk ettim” dedi.

Yeni filmi Yeşil Rehber (Green Book) 30 Kasım’da vizyona giren Oscar ödüllü oyuncu Mahershala Ali, yakın süreçte şahsına yönelik takınılan ırkçı tavır sebebiyle daveti terk ettiğini ifade etti.

Hürriyet’ten Barbaros Tapan’a ropörtaj veren Ali, Yeşil Rehber’de Afro-Amerikalılar için güvenli rotaların gösterildiğini, gerçek yaşamdan alıntılanan filmdeki bu bilgiden, filmde rol alana dek haberi olmadığını ifade etti. Ali, “60’lı yıllarda seyahat rehberleri bana değil sana yani beyazlara, mesela Grand Canyon’a gitmeni, nasıl gideceğini, kalacağın otelleri detaylı şekilde anlatıyor. Ülkeni gezmen ve deneyimlemen için teşvik ediyor.

Yeşil Rehber ise bana senin yoluna çıkmamamı ve seyahatinden uzak kalmamı gösteriyor. Yani bana siyah bir vatandaş olarak seni nasıl rahatsız etmeyeceğimin rehberliğini yapıyor” şeklinde ifade etti.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.