Marmaris’in Temizlik İşçilerinden Eğlenceli Konser!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, temizlik çalışanları çöpten toplamış oldukları atıkları enstrüman olarak kullanarak Marmaris Yeni Yıl Festivali’nde konser verdi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde düzenlenen Marmaris Yeni Yıl Festivali’nde temizlik işçileri, bağlama ve çöpten topladıkları araç gereçler ile unutulmaz bir konser verdi.

19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda düzenlenen Marmaris Yeni Yıl Festivali’nde sahne alan Marmaris Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde görevli 17 temizlik işçisi büyük beğeni toplayan bir gösteriye imza attı. Temizlik işçilerinden oluşan koro, sahneye ilk çıktıklarında süpürgeleriyle sahneyi süpürdü.

Büyük ilgi gören konserde, festival alanındaki insanların ısrarı üzerine bazı parçalar tekrar edildi. Tamamı temizlik işçilerinden oluşan koro, bazı eserlerin sözlerinde oynamalar yapıp temizlik vurgusunda bulundu.


Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, konserden sonra gazetecilere yaptığı açıklamada temizlik işçilerinin haklarının ödenmesinin mümkün olmadığını belirtip, “Biz temizlik konusunda örnek bir kentiz. Bu başarıyı çalışan tüm personelimizle elde ediyoruz. Onların sadece temizlik konusunda değil daha neler yapabileceklerinin bir görüntüsüydü bu konser. Marmaris yaşayanları bizim temizlik ekibimizin amatörce yapmış oldukları bu şovu çok beğendiler. Marmaris’in bugüne kadar gördüğü en güzel gösteriydi.” dedi.

Koro sorumlusu Barış Ünlü ise koronun 10 gün gibi kısa bir sürede hazırlandığını anlatarak, “Amacımız atık malzemelerden neler yapılabileceğini göstermek. İnsanların istediği takdirde 10 gün gibi kısa bir sürede amatör olarak neler yapılacağını gösterdik. Paslı müzik aletleriyle kulakların pasını silebildiysek ne mutlu bize.” dedi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.