Mert Alaş’ın Kariyer Öncesi Zor Günleri

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Madonna, Irina Shayk, Naomi Campbell, Kate Moss gibi ünlüler ile hem yakın arkadaş olan hem de onların fotoğraflarını çeken popüler fotoğrafçı Mert Alaş, mesleğinin ilk aşamalarında yaşadığı zor süreci, “Tuvalet temizledim, yemek yaptım. Çay yaptım. Getir götür işleri yaptım” diye ifade etti.

Madonna, Irina Shayk, Naomi Campbell, Kate Moss, Bella Hadid, Kim Kardashian gibi dünyanın tanıdığı isimlerin moda fotoğrafçılığını yapan ve bununla birlikte ünlülerle yakın arkadaş olan Mert Alaş, moda dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Isabella Blow Ödülü’ne layık görüldü.

Hürriyet’ten Ayşe Arman’a konuşan Alaş, ünlü bir fotoğrafçı olmadan önce, kariyerine başlarken Londra’da yaşadığı dönemi şu şekilde ifade etti: “Tanıştığım insanların birkaçı fotoğrafçıydı. Ondan sonra proje asistanlığı yapmaya ve çekimlere gitmeye başladım. Onlar bir şey çekiyorlar mesela, ben oradan atlıyorum, ‘Aa orasını neden şöyle yapmıyorsunuz?’

Bende de varmış demek ki öyle bir göz. Sonra dediler ki, ‘Sen niye gelip bizimle çalışmıyorsun?’ Ve sonra stüdyolarda çalışmaya başladım. Tuvalet temizledim, yemek yaptım. Çay yaptım. Getir götür işleri yaptım. 22 yaşındaydım.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.