Netflix, Black Mirror Dizisinin 5. Sezon Yayın Tarihini ‘Yanlışlıkla’ Açıkladı!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Netflix’in ilk interaktif format uygulayan dizisi olmaya aday olan Black Mirror’ın 5. sezon tarihi Netflix tarafından Twitter’da yanlışlıkla ilan edildi, daha sonra ise paylaşım silindi.

Dünya genelinde milyonlarca izleyiciye sahip olan olan drama, macera, hiciv ve bilim kurgu türlerinin karışımı Black Mirror dizisinin 5. Sezon yayın tarihi yanlışlıkla açıklandı.

Netflix’in heyecanla beklenen dizilerinden olan Black Mirror’ın yeni sezon ilk bölümü Black Mirror: Bandersnatch, 28 Aralık’ta izleyicilerle bir araya gelecek.

Dizinin yayın tarihini duyuran da Netflix. İnternet yayın servisinin NXOnNetflix hesabından paylaşılan ve daha sonra silinen aralık ayı içerik listesinde ilk bölümün yayın tarihi de bulunuyordu.

Önceki ay, Netflix’in yeni sezonda “Macerayı kendin belirle” bölümüne yer vereceği, dizinin bir bölümünde serüvenin gidişatının seyircilerin tercihlerine bağlı olacağı ilan edilmişti.

İnteraktif formatta ekranlara gelecek olan 5. sezonuyla Black Mirror, bu formatı uygulayan ilk Netflix dizisi unvanına sahip olacak.

Charlie Brooker’ın distopik öykülerinden ilham alan Black Mirror, insanın teknoloji nedenli paranoyalarını ekrana yansıtıyor. Dizinin her bir bölümü, değişik karakterlerin ve hikayelerin bulunduğu farklı bir teknoloji dünyasında geçiyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.