Oyuncu İmajı Kullanımı ve Ozan Güven’in Yeni İmajı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ozan Güven, 14 sene aranın ardından sahneye dönmesi ile birlikte oyunda canlandıracağı Don Kişot rolü adına neredeyse tanınmaz halde.

Bu oyun için oldukça sıkı çalıştığını anladığımız oyuncu aynı zamanda rolü için imajında da büyük bir değişikliğe gitmiş gibi görünüyor. Tabii oyunculuk için böyle durumların oluşmasına da yabancı değiliz. Ama genellikle sinema ve tiyatroda bir oyuncu sürekli benzer rollerde oynar.

Bunun birçok sebebi olabilir. Bazıları da oyuncunun biraz da ustalaştığı bir alan ya da kendisine dair oluşturmaya çalıştığı bir imaj ile ilgili olabilir. Bunun bir faydası da sinema ve tiyatroda yeni bir projede oynayacağı zaman izleyicinin onda önceden oluşan yargısını kullanmaktır. Yani diyelim ki çoğu projede bir memur ve ideal bir eş olan bir tipi oynayan oyuncu bir yeni projede diyelim ki çılgın ve daha farklı bir tipi canlandırırsa izleyici bunu düşünmeye başlar ve işin asıl ifade etmesi gerek şeyi kaçırabilir.

Dolayısıyla biraz da yönetmenin isteği doğrultusunda bir seçim yapılır. Oyuncu seçimlerinde de bu noktalar önemli teknik noktalardır. Bazen de tamamen farklı durumlar gelişebilir. Ozan Güven de söz konusu proje için yeni görüntüsünü sosyal medyadan paylaştı.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.