Sosyal Medyanın Yeni Fenomeni 66 Yaşındaki Anneden Tarz Yaratan Kombinler

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sosyal medya birçok gündemi belirlerken günlük konuların nabzını tutmamıza da yardımcı oluyor. Bazı isimler dönem dönem öne çıkarken, bazı isimler ise sosyal medyada büyük ilgi odağı olabiliyor.

Bu başlıkta sizlere, 35 yaşındaki Meryem Slimani ve sevgili annesinden bahsedeceğiz. Slimani, Instagram hesabında eğlenceli paylaşımlar yapıyor fakat dikkatleri yalnız o çekmiyor diyebiliriz. 66 yaşındaki annesi çılgın tarzı ve pozlarıyla sosyal medyanın yeni favori annesi olma yolunda ilerliyor ve gün geçtikçe daha fazla insan tarafından seviliyor.

35 yaşındaki Meryem Slimani’nin annesi Faslı, babası Hollandalı. Eğlenceli ve renkli Instagram hesabıyla dikatleri üzerine çeken kız renkli paylaşımlarda bulunuyor.

Bu kadar dikkat çekmesinin bir diğer sebebi ise Slimani’nin ara sıra kendi annesinin de fotoğraflarını paylaşması ve 66 yaşındaki kadının tarzının büyük ilgi görmesi.

66 yaşındaki annenin baş örtüsüyle kombinlediği spor kıyafetler insanlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Yaşlı kadın, torunları ve kızıyla pozlar veriyor ve verdiği pozlara yaşıtlarından oldukça farklı, oldukça eğlenceli fotoğraflarda yer alıyor.

2014 yılında annesi meme kanserine yakalandığında oldukça kötü bir dönemden geçen ve depresyona giren Meryem Slimani, o zor dönemi atlatmak için annesinin fotoğraf çektiğini söylüyor.

Slimani, 3 yıl önce anne oldu ve sosyal medya hesaplarına vakit ayıramamaya başladı.

Fakat bir aksesuar markasından teklif aldı ve bunun üzerine annesini model olarak kullanmaya başladı. Bunun annesini çok mutlu ettiğini görebiliyordu.

O günden sonra annesinin fotoğraflarını çekmeye e onunla birlikte tarz yaratmaya başladı.

Ayrıca yaşın ve baş örtüsünün tarzın önüne geçemeyeceğini de göztermiş oldu.

 

 

 

https://www.instagram.com/meryemsfirst/

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.