Ufak Tefek Cinayetler’de Gelecek Bölüm Neler Olacak Neler!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Star TV’de yayınlanan ve izleyici tarafından coşkuyla takip edilen popüler dizi Ufak Tefek Cinayetler’in 23 Ekim Salı akşamı televizyonda olacak olan yeni bölümünde Edip’in katili konusunda artan heyecan ile birlikte merakın peşinden katilin ortaya çıkacağı gündeme geldi.

Şüphe edilen isimler arasında Merve, Pelin, Arzu, Mehmet, Taylan, Serhan bulunuyorken, takipçileri tarafından kaçırılmayan dizinin senaryo kalemi olan Meriç Acemi, dikkat çekici gelişmelerin beklediği bölüm ile alakalı açıklamada bulundu. Acemi, “Bir defa çok şaşırtıcı bir bölüm olacağını söyleyebiliriz. Nefes nefese çözülecek olaylar. Katilin kim olduğu ve beklediğimiz başka şeyler de, zincir gibi boşalmaya başlayacak” dedi.

Dizinin senaryo kalemi  bununla birlikte, “Katilin kim olduğunu anlamamız, aslında sadece başlangıç. Devamında çok daha büyük olaylar bekliyor bizi. Dedik ya, Ufak Tefek Cinayetler ve daha büyükleri!” şeklinde ifade etti. Gelecek bölüm dizinin sıkı takipçileri açısından kesinlikle kaçırılmayacak gibi görünüyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.