“Yaşamayanlar” Setinde Taciz İddiaları

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Yaşamayanlar adlı internet dizisinde oyunculuk yapan Elit İşcan, Instagram hesabından gerçekleştirdiği paylaşımda, rol arkadaşı Efecan Şenolsun tarafından cinsel tacize uğradığını ve yapım ekibinin konuyla ilgili herhangi bir şey yapmadığını öne sürdü.

Bu konu ile alakalı açıklamada bulunan Efecan Şenolsun ise “Kamuoyu yaratmak için gerçek dışı şeyler anlatmaya başladı. Asıl bu 5 aydır bana taciz ve mobbing yapıldı. Kamuoyundan hukuksal süreç tamamlanana kadar duyarlı olmalarını ve bana karşı başlatılan linç kampanyasına iştirak etmemelerini rica ediyorum” şeklinde ifade etti.

Elit İşcan Instagram paylaşımındaki açıklamada kadrosunda bulunduğu Yaşamayanlar adlı internet dizisinin son bölümünün çekimi sırasında oyuncu Efecan Şenolsun’un kendisine cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdü. Posta’nın haberine göre; Elit İşcan’ın açıklamasında şu ifadeler yer aldı: “Kamuoyuna Oyuncu kadrosunda yer aldığım Yaşamayanlar isimli internet dizisinin son bölümünün çekimi esnasında, oyuncu Efecan Şenolsun tarafından cinsel tacize, çok ağır küfür ve hakaretlere maruz kaldım.

Karavanda reji ve makyaj ekibinden çalışma arkadaşlarım ile otururken Efecan Şenolsun bulunduğumuz ortama geldi, durduk yerde bana hakaret etti ve gitti. Yanımda bulunanlar vasıtasıyla Efecan Şenolsun’un alkollü olduğunu öğrendim. Aynı gece farklı zamanlarda iki kez daha bulunduğum yere gelip vücut dokunulmazlığımı da ihlal ederek açıkça cinsel tacizde bulundu. Çok ağır küfürler savurdu, hakaret etti.”

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.