5. Sezonda Bölümün Gidişatı İzleyicilerin Elinde Olacak

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Küresel çapta dizi sektörünün en bilinen platformu olan Netflix’teki dizi Black Mirror son dönemde dillerden düşmeyen diziler arasında ilk sıralarda yer alıyorken beşinci sezonu için gelişen fikir ile izleyicileri tarafından büyük bir beklenti içinde.

Netflix’in en çok izlenen bilim kurgu dizilerinden olan Black Mirror beşinci sezon prodüksiyonu için çalışmalarına devam ederken gelecek sezondan ilk ayrıntılara yer verildi.

Black Mirror ilk kez gerçekleştirilecek olan interaktif formatta çekilecek. Gelecek sezon için çekilmesi planlanan olası senaryolar arasından izleyiciler tercihlerini yaparak çekilecek bölüm konusunda macerayı atama şansı bularak izleyici de işin içine katılacak ve bölümün bütünü izleyicinin tercihleri doğrultusunda kurgulanacak.

Black Mirror, “kendi maceranı seç” formatını hayata geçiren ilk Netflix dizisi durumunda. Charlie Brooker’ın yarattığı Black Mirror, insanoğlunun teknolojinin önü alınamaz gelişmesinin insan üzerinde doğurduğu sorunlardan yola çıkarak bu problemlerin kontrol altına alınmaksızın devam etmesi ile gelişebilecek olası durumları her bölüm farklı bir fikrin farklı bir zamanda- mekanda- kişilerde gerçekleşmesi ile ileyici ile paylaşılıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.