YouTube Rewind 2018 İncelemesi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

YouTube’un her sene geçtiğimiz senenin önemli olaylarını ve sosyal medya trendlerini konu alarak hazırladığı Rewind videosu yayınlandı. Videonun başında karşımıza çıkan ve Will Smith Fortine ve Margues Brownlee’ye gönderme yaparak açılışı yapıyor. 

Devamında son zamanların gençler arasında en popüler müzik türü olan K-POP ile devam ediyor. K-POP Güney Kore’den çıkan ve genellikle bir çok kişi barından grupların oluşturduğu bir müzik türü kendilerine has bir pop müzik tarzı benimseyen Güney Kore’liler ülkeleri dışında da büyük bir üne kavuştular. 

Video’nun devamında her zaman olduğu gibi bir çok ünlü fenomen ve içerik sağlayıcının bulunduğunu görüyoruz bu sene geçen senelerden farklı olarak eğlencenin yanısıra kadın hakları konusunu da videoya ekleyen YouTube’u kutluyoruz. 

2018 Rewind’ında Bir Türk!

Enes Batur geçen yıllarda olduğu gibi bu sene de videoda yer aldı. Ülkemizde de adından çokça söz ettiren Enes Batur halen YouTube Türkiye’de en çok takip edilen YouTuber. 

Bilmeyenler için;

Will Smith’in bahsettiği Fortnite oyunu geçtiğimiz yıllarda son derece popüler olan bir oyun tarzı. Oyun belirli sayıda oyuncunun online olarak katıldığı ve uçan bir otobüsten (bu oyundan oyuna değişiklik gösteriyor mesela PUBG’de bu bir uçak) açılan harita’da istenilen yere atlayarak başlıyor. Sonrasında hayatta kalmak için çabalayan oyuncular birbirlerini etkisiz hale getirmeye uğraşıyor.  

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.